Vanzarile globale ale marcii Audi au crescut cu 19,2% anul trecut, atingand un maxim istoric de 1.302.650 unitati, a anuntat producatorul auto german. Vanzarile de A8 s-au dublat, Q7 si-a gasit cu 21,4% mai multi clienti, iar A7 Sportback a fost livrat in 31.300 exemplare in 2011, primul an complet in care masina a fost prezenta pe piata.
După înscrierea pe site-ul HotNews.ro, poţi deschide secţiunea MyHotNews ca să completezi sau să schimbi profilul de utilizator.
Atenţie! Logarea pe site se face cu adresa de email, nu cu nickname-ul. Adresa ta de email va rămâne confidenţiala şi nu va fi niciodată dată unor terţe persoane sau instituţii.
Înainte de a te înscrie pe site te rugăm să parcurgi „termenii şi condiţiile” ataşate unui cont HotNews.ro.
Primeşti pe email, în fiecare dimineaţă, o sinteză a ştirilor din ziua precedentă
Daca doriti sa va personalizati newsletter-ul si sa primiti alerta pe mail pentru aparitia acelor articole care va intereseaza sau doriti sa va dezabonati de la newsletter intrati dupa logare pe MyHotnews.