Corespondenta de la Paris

FOTOGALERIE Cele mai frumoase zece masini ale salonului auto francez

de Vlad Barza     HotNews.ro
Vineri, 1 octombrie 2010, 12:02 Economie | Auto

FOTOGALERIE Cele mai frumoase zece masini ale salonului de la Paris
Cand e vorba de a aprecia frumusetea, nimeni nu poate fi obiectiv. De aceea, cu siguranta nu veti fi de acord cu toate cele zece masini pe care le-am inclus pe lista celor mai frumoase de la salonul parizian.

Am pus si masini de peste un milion de euro, dar si de sub 30.000. Am pus si un SUV, dar si o decapotabila mica. Designul auto poate fi frumos in multe feluri si tocmai de aceea va invitam sa parcurgeti fotogaleria frumusetilor salonului francez.


Citeste mai multe despre   




















Articol sustinut de BRD Groupe Société Générale

Atelier de idei. Cum te ajuta tehnologia sa-ti faci mai mult timp pentru tine si planurile tale

Munca multa, stres, ore peste program, termene limita, sedinte lungi. Uneori, asa arata ziua de lucru a multora dintre noi. Din acest motiv e foarte important sa investesti in lucruri care te pot ajuta sa iti folosesti mai bine timpul petrecut la birou. Sa lucrezi mai bine, mai usor si mai repede poate insemna mai mult timp pentru tine si pentru cei dragi. Iti propunem, asadar, cinci directii care te pot ajuta pe plan profesional si personal.

12817 vizualizari

  • -6 (14 voturi)    
    Eu vreau (Vineri, 1 octombrie 2010, 12:32)

    Eu [anonim]

    cu cele mai frumoase 10 femei de la salon
    • +5 (5 voturi)    
      Daca ... (Vineri, 1 octombrie 2010, 16:41)

      Daniel [anonim] i-a raspuns lui Eu

      Daca ai avea una din cele 10 masini frumoase le-ai avea si pe 10 femei cele mai frumoase ... Alea din salon sau altele!
      • +2 (2 voturi)    
        El vrea (Vineri, 1 octombrie 2010, 20:49)

        nanonim [anonim] i-a raspuns lui Daniel

        niste poze ;)
  • +4 (6 voturi)    
    Dupa mine (Vineri, 1 octombrie 2010, 12:48)

    ik [anonim]

    Ford Focusul ala ST nu prea are ce cauta aici. Cu restul sunt de acord.
    • -1 (3 voturi)    
      Forma fordului scorpio american este superba (Vineri, 1 octombrie 2010, 14:38)

      Pasionat de limuzine [anonim] i-a raspuns lui ik

      Mie mi se pare mai frumos Fordul scorpio modelul american.Este superb!!!
      • -1 (3 voturi)    
        :))) (Vineri, 1 octombrie 2010, 16:35)

        Pareristul [anonim] i-a raspuns lui Pasionat de limuzine

        http://www.fordvehicles.com/2010taurus/

        http://www.youtube.com/watch?v=IyLznsUdXPQ

        http://www.lincoln.com/cars/mks/


        Doar cateva din "preferatele" mele...
        Enjoy them!
        :)))
  • +1 (1 vot)    
    Hey!!! (Vineri, 1 octombrie 2010, 18:52)

    Adrian Armas [anonim]

    Where did you put the Dacia Duster?!
    • -1 (1 vot)    
      why "the" ..? (Vineri, 1 octombrie 2010, 19:15)

      joe (gio, nu gioe :-)) [anonim] i-a raspuns lui Adrian Armas

      the Dacia Duster
  • 0 (2 voturi)    
    There is no cake (Sâmbătă, 2 octombrie 2010, 1:54)

    Lol [anonim]

    Cool cars fara indoiala, dar Lamborghini-ul ala e unul din cele mai urate concepte care le-am vazut vreodata.
    • 0 (0 voturi)    
      citro (Sâmbătă, 2 octombrie 2010, 10:20)

      maru [anonim] i-a raspuns lui Lol

      Nu bate, la capitolul uratenie, Citroen-ul GT!
    • +1 (1 vot)    
      - (Sâmbătă, 2 octombrie 2010, 10:21)

      Pick [utilizator] i-a raspuns lui Lol

      "Cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii" :-))
  • 0 (0 voturi)    
    zece orori (Sâmbătă, 2 octombrie 2010, 10:34)

    the [utilizator]

    sau aproape zece ...
    Putem sti cine a apreciat criteriile de frumusete ?
    Sa ne puna si o poza proprie :)
  • 0 (0 voturi)    
    cele mai frumoase (Luni, 4 octombrie 2010, 0:41)

    was [utilizator]

    Mie personal imi place
    Ferrari SA Aperta (desi sunt fan Porsche, dar designul farurilor si a capotei mi se par cam "porschesiste"
    Exagon eGT Furtive (jantele sunt urate de tot)
    poate Renault DeZir.si Jaguar C-X75.

    Peugeot SR1 mi se pare deosebit de urat.

    Opinia mea am facut dupa aceste fotografii, poate ca in realitate cand vezi cu ochii toate detaliile atunci altfel as fi votat.