Alina Gorghiu s-a dus la emisiunea lui Mihai Gadea. La final a spus ca vrea autograful lui Ciuvica

de G.S.     HotNews.ro
Marţi, 15 decembrie 2015, 11:11 Economie | Media & Publicitate

Alina Gorghiu si Mihai Gadea
Foto: Antena 3
Copresedintele Alina Gorghiu a mers luni seara la emisiunea lui Mihai Gadea, de la Antena 3, pentru a vorbi despre planurile liberalilor in privinta celor doua randuri de alegeri din 2016, scrie paginadepolitica.ro. 

La finalul emisiunii, liderul liberal a spus ca vrea un autograf de la Mugur Ciuvica, probabil facand referire la cartea "Zece ani rai", lansata recent, in care analistul a scris despre conflictul dintre Traian Basescu si Dan Voiculescu, precizeaza sursa citata.

La sfarsitul interviului cu Gorghiu - care a fost partea a doua a emisiunii - Gadea a anuntat ca urmeaza un segment in care este prezent si Mugur Ciuvica.

"Sa-i cereti un autograf si pentru mine, pe cartea dansului", a spus liberala. Gadea a replicat spunand ca ii cere cate un autograf la fiecare final de emisiune. 

Ulterior, Mihai Gadea l-a informat in direct pe Mugur Ciuvica despre solicitarea copresedintelui PNL. "Eventual sa mai scriu o carte daca i-a placut doamnei Gorghiu", a replicat Ciuvica.




Citeste mai multe despre   









7896 vizualizari
  • +8 (8 voturi)    
    N-am inteles... (Marţi, 15 decembrie 2015, 11:15)

    midufi [utilizator]

    cine vireaza, antena3 sau dna Gorghiu? sau amandoua?
  • +9 (9 voturi)    
    Gorghiu, Gadea, Ponta, Ciuvica.... (Marţi, 15 decembrie 2015, 11:21)

    lili [anonim]

    Asta-i mizeria de pe televiziunile mogulilor, ce manipuleaza incredibil de usor romanii slabi de inger si lipsiti de educatie....
    Madam Gorghiu este E Udrea in devenire(sper sa n-o supar pe E Udrea de comparatie, recunosc insa ca E Udrea e ceva mai inteligenta!!), n-are scrupule, a inteles rapid ca asta-i "reteta succesului" in politica!!!
    Rusine!
  • +8 (10 voturi)    
    Alina 3 (Marţi, 15 decembrie 2015, 11:21)

    verid [utilizator]

    Pai nu e prima oară când individa se duce să plângă pe umărul lui Gâdea. Cât despre autograf,doamna ar cere un autograf oricui ar baga-o în seamă . Cred ca i-ar cere autograf și lui Fane Spoitoru,dacă acesta i-ar da atenție.
  • +11 (13 voturi)    
    USL in toata splendoarea (Marţi, 15 decembrie 2015, 11:23)

    Roman_Cetatean [utilizator]

    Daca mai aveati nevoie de o dovada ca USL inca traieste, poftim! 'despartirea" de PSD a fost doar o stratagema prin care PNL a absorbit si PDL, urmeaza curand sa se refaca oficial sau neoficial alianta...impreuna cu mai vechii tovarasi de la ALDE, UNPR etc.
    Toti o apa si-un pamant! Mafiotii si restul hotilor in cardasie la putere permanent.

    Sa ajungi asa de jos incat sa apari la Gadea si sa ceri autograf la Ciuvica...maxima degradare!
    • +2 (2 voturi)    
      „Sa ajungi asa de jos” (Marţi, 15 decembrie 2015, 13:02)

      comentatordiletant [utilizator] i-a raspuns lui Roman_Cetatean

      N-a ajuns nicăieri, acolo era - probabil n-a fost niciodată mai sus decât datorită unor „iluzii optice” (întreținute parțial și de dorința noastră de a crede asta).
  • +5 (7 voturi)    
    ... (Marţi, 15 decembrie 2015, 11:35)

    pathfinder [utilizator]

    Alinuta trebuie demisa repejor...
  • +5 (5 voturi)    
    partidul de la grivco (Marţi, 15 decembrie 2015, 11:36)

    Harold [utilizator]

    deci Johannis este, intr-adevar, premierul de la Grivco
    Cu Basescu la Romania TV si aceasta aparenta zana in sediul televiyiunii care a otravit Romania, ce sanse reale mai sunt pentru tarisoara asta?
    Oare politicienii astia chiar nu-si dau seama ca nu suntem atat de usor de pacalit si ca de fiecare data cand fac emisiuni in locuri din astea e ca si cum ar transmite direct de la Jilava?
  • +2 (4 voturi)    
    asteptata si la MyneleTV (Marţi, 15 decembrie 2015, 11:38)

    LiviusAcris1 [anonim]

    ...sau RTV, urmatoarele destinatii logice
  • +6 (8 voturi)    
    E clar (Marţi, 15 decembrie 2015, 11:44)

    Stefan-cel-Mare [utilizator]

    PNL si PSD sigur nu votez in 2016
  • +7 (9 voturi)    
    misto (Marţi, 15 decembrie 2015, 12:01)

    bogdan1477 [utilizator]

    Se pare ca madama Gorghiu vrea neaparat sa arate ca ramane credincioasa idealurilor uslamului construit cu migala la antena3. Altfel nu inteleg comportamentul asta. Pare sa fi uitat ca Johannis a cistigat alegerile in special votat de aia care se uita la antena3 doar ca la niste desene animate cu maimutse bizare, cite 2-3 minute maxim. Din pacate liderii PNL dezamagesc crunt electoratul.
  • +7 (9 voturi)    
    Mai dracie. (Marţi, 15 decembrie 2015, 12:12)

    Cote [utilizator]

    Daca cer eu autorului unei carti pe o carte scrisa de acesta e o chestie. Daca seful partidului liberal insa, cere domnului Ciuvica acelasi autograf, in direct, la postul Antena 3, nu mai e o chestie personala ci o atitudine, un mesaj.

    Politica facuta pe platourile televiziunilor. 2 lei si o ceapa degerata. Jos ai nostri, hai ai nostri!
  • +8 (10 voturi)    
    Ce tuta (Marţi, 15 decembrie 2015, 12:20)

    Plagarus [utilizator]

    Sa mearga si la mos Felix sa-i ceara autografe !
  • +4 (6 voturi)    
    Josnic (Marţi, 15 decembrie 2015, 12:29)

    Gogu Dema Vicevercea [utilizator]

    Mai jos de-atat nu putea merge Dna Copresedinte. Pe mine, unul, liberalii incep sa ma piarda de client.
  • +1 (1 vot)    
    Ciuvica (Marţi, 15 decembrie 2015, 12:53)

    Radu [anonim]

    Oare cate carti trebuie sa scrie ca sa scapa de Gadea ?
  • 0 (0 voturi)    
    toa'sa ghorghiu (Marţi, 15 decembrie 2015, 18:46)

    kkciosuldelahamangia [utilizator]

    nu are nimic cu Liberalismul, tinta ei electorala e de stanga: salariile medicilor si profesorilor.
  • 0 (0 voturi)    
    dezamagire e numele Tau Antena3!!! (Joi, 17 decembrie 2015, 14:59)

    alina vasile [anonim]

    buna ziua,
    incerc de mai multa vreme sa va urmaresc asa cum aveam obiceiul, zilnic, cu sufletul la gura, si imi este din ce in ce mai greu, chiar gretos sa va mai aud si sa mai vad. ce s-a intamplat cu "verticalitatea", "corectitudinea" juranlstilor Antenei? s-a schimbat schimbarea? chiar nu realizati ca aceaste "ODE" pemanente la adresa "dreptei" va alunga telespectatorii si va discrediteaza ca jurnalisti?
    tot, sau aproape tot ce ati elogiat si mediatizat in emisiunile dvs. au devenit subiecte de distrugere?
    v-a mai ramas Basescu, pana cand? pana cand se va schimba schimbarea?? ca o sugestie, desi eu si multe cunostinte ale mele nu va mai privesc: poate gasiti timp sa revedeti emisiunile si prestatiile actuale comparandu-le cu cele din anii trecuti . Craciun Fericit si e(MISIUNI) la fel. A.V.