Rețeaua de socializare Facebook, probleme de funcționare în mai multe țări

de Victor Radu     HotNews.ro
Miercuri, 13 martie 2019, 19:37 Economie | IT


Facebook
Foto: Pexels
Facebook întâmpină diferite probleme miercuri, în jurul orei 18:00, astfel că mulți utilizatori au dificultăți atunci când încearcă să se logheze sau să folosească diferite funcții ale rețelei, potrivit site-ului specializat Down Detector.

Când utilizatorii încearcă să posteze o actualizare, aceștia primesc următoarea eroare: Something went wrong. We're working on getting it fixed as soon as we can.



Sunt probleme și cu postarea de comentarii.

Conform deschide.md, și celalalte aplicații care aparțin de Facebook, Instagram și Messenger, au întâmpinat probleme de funcționalitate.

De asemenea, și aplicația WhatsApp ar avea probleme, aceasta funcționând foarte greu.









5760 vizualizari

  • +4 (8 voturi)    
    ? (Miercuri, 13 martie 2019, 19:56)

    europeanul2 [utilizator]

    Sa-si fi bagat rusnacii labele?
    • -3 (5 voturi)    
      daaaa (Miercuri, 13 martie 2019, 23:06)

      Toni_Romania [utilizator] i-a raspuns lui europeanul2

      iar hăcuiește gaspadin putin lumea civilizată occidentală.....
  • -9 (13 voturi)    
    Dragnia strikes again! (Miercuri, 13 martie 2019, 19:56)

    newlook [utilizator]

    Dragnia strikes again!

    Dragnia, Dragnia, Dragnia!!! (Mi se vad venele de la gat umflate si ochii bulbucati?)
    • 0 (0 voturi)    
      Stai calm (Joi, 14 martie 2019, 12:11)

      JustinCase [utilizator] i-a raspuns lui newlook

      Ca-n 5 secunde adormi.
  • -1 (7 voturi)    
    Atac fara precedent (Miercuri, 13 martie 2019, 21:11)

    Rafaila [utilizator]

    Este un atac informatic fara precedent. Ziua de astazi, martie, 13, 2019 va ramine in istorie prin asta. Cine a dat atacul - evident cei care vor si cei care pot.
    • +1 (7 voturi)    
      Boeing 737 MAX (Miercuri, 13 martie 2019, 21:36)

      Rafaila [utilizator] i-a raspuns lui Rafaila

      Poate cel mai informatizat avion din ziua de azi, foarte posibil doborit de aceeasi arma - informatia este tot informatie, indiferent ca vorbim de FB sau de MAX.
      https://winnipeg.ctvnews.ca/video?clipId=1634707
  • -2 (6 voturi)    
    familia (Miercuri, 13 martie 2019, 23:07)

    Toni_Romania [utilizator]

    lasă că nu i rău, mai vorbesc oamenii și cu familia, nu doar cu fufele botoxate de pe Feseșibuci