VIDEO Mihai Gadea, iesire nervoasa la adresa purtatorului de cuvant al PNL: "Pupati-o, domnule, in *** pe Kovesi"

de RH     HotNews.ro
Joi, 15 februarie 2018, 12:00 Economie | Media & Publicitate


Miha Gadea a avut miercuri seara o iesire nervoasa la adresa purtatorului de cuvant al PNL, Ionel Danca. Astfel, in timpul emisiunii Sinteza Zilei de dupa conferinta de presa a Laurei Codruta Kovesi, Gadea i-a spus lui Danca: "Sa nu plece. Pupati-o in c*r pe Kovesi... Pupati-o, domnule, in c*r pe Kovesi", dupa care i-a intors spatele, relateaza Paginademedia.ro.

Ionel Danca ii luase anterior apararea sefei DNA, atacata dur atat de Mihai Gadea, cat si de restul invitatilor din platou, pe tema acuzatiilor aduse in ultimele zile de Vlad Cosma.

Citeste tot articolul si vezi imaginile VIDEO pe Paginademedia.ro


















6287 vizualizari

  • +34 (34 voturi)    
    Noua normalitate TV (Joi, 15 februarie 2018, 12:08)

    buncrestin [utilizator]

    Candva, demult, se mai dadeau amenzi, avertismente din partea CNA, se ajungea pana la inchiderea televiziunilor care o luau complet razna.

    In epoca populismului e pe dos: se inchid institutiile de control si se da drumul la caini direct pe sticla!
    • +4 (4 voturi)    
      CNA - Consiliul Național al Antenei 3 (Vineri, 16 februarie 2018, 9:16)

      anonimicus [utilizator] i-a raspuns lui buncrestin

      CNA e ocupat cu monitorizarea remarcilor la adresa coafurii domnului Dăncilă.
  • +27 (27 voturi)    
    Vai! (Joi, 15 februarie 2018, 12:15)

    subcultura [utilizator]

    Domnul pastor penticostal sa spuna asa ceva??!
    Nu-i nimic, la biserica Antena 3 se iarta. Don Profesor Felix e bun si iertator
    • +19 (19 voturi)    
      Nu penticostal, (Joi, 15 februarie 2018, 13:41)

      unins [utilizator] i-a raspuns lui subcultura

      ci adventist, dar nu stiu daca mai este. Colegii lui din cultul adventist, l-au repudiat si criticat pentru alegerea facuta inca din momentul in care Gadea a aparut la antena 3.
      • +1 (1 vot)    
        adventistii sunt oameni cu principii (Vineri, 16 februarie 2018, 10:22)

        bancher [utilizator] i-a raspuns lui unins

        si morala, nu se vand asa usor (cunosc si eu unul care spre ex ia oameni de pe drum cu masina, ii duce acasa si nu le ia bani ptr ca cea mai mare bucurie este sa ajuti un om, nu sa ii iei bani).
        Raspopitul a fost de mult dat afara de la adventisti, ii face de ras.
  • -27 (31 voturi)    
    înregistrările sunt editate (Joi, 15 februarie 2018, 12:18)

    Mazeta [utilizator]

    Nu cred că Gâdea sau Kovesi au folosit cuvântul c*r.
    • +23 (23 voturi)    
      A lu Gâdea nu e editată, (Joi, 15 februarie 2018, 13:01)

      cristian55 [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      doamna Mazeta.
    • +16 (20 voturi)    
      Gadea e un c*r (Joi, 15 februarie 2018, 13:34)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      asa ca e firesc sa utilieze termenul
      • +5 (7 voturi)    
        Sa clarificam lucrurile (Joi, 15 februarie 2018, 18:14)

        GeorgeOrwell [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

        Sa nu raspandim confuzia va rog.
        gadea nu e c*r ci cel care iese din c*r.
  • -28 (32 voturi)    
    greu de rezistat (Joi, 15 februarie 2018, 12:20)

    danete [utilizator]

    asta-i adevarul. am vazut si eu cateva idei ale lui danca pe marginea subiectului, a inregistarirlor cu marturiile masluite. fara cuvinte. el se lua de alde cosma si de ceilalti martori. ca aia erau rai si au acceptat sa dea asa marturii. va inchipuiti? asa purtator de cuvant a ajuns sa aiba PNL. sau,mai degraba, asa pozitii a inceput sa aiba PNL? rau a ajuns dupa fuziunea cu pdl-ul.
  • +25 (25 voturi)    
    a (Joi, 15 februarie 2018, 12:23)

    adrian67 [utilizator]

    Ce nervos era pastoru' !
    • +21 (21 voturi)    
      Dar el ii pupa pe Varan si pe Hamster tot acolo! (Joi, 15 februarie 2018, 12:44)

      fit [utilizator] i-a raspuns lui adrian67

      Zi de zi el Gadea ii pupa pe Varan si pe Hamster!

      Lumea sustine DNA si pe LCK, nu le pupa! e o mica mare diferenta!
      • +6 (8 voturi)    
        demersul cetatenesc TREBUIE (Joi, 15 februarie 2018, 17:02)

        un domn [utilizator] i-a raspuns lui fit

        continuat, cine vrea Latrina sa plateasca cel putin aceeasi taxa cu cea de la HBO

        https://petitieonline.net/petitie/02529049/semnaturi/pg9
  • +22 (22 voturi)    
    Vaai...aceste cuvinte ne doare:)))) (Joi, 15 februarie 2018, 12:39)

    vio7 [utilizator]

    Domnu' pastor Gadea,vorbim noi cu Mircica si te lasa pe matale cateva saptamani sa pupi dosul varanului,poate nu mai esti gelos pe nenea de la PNL.
  • +8 (8 voturi)    
    Ce pacat,domnu' Gadea (Joi, 15 februarie 2018, 13:51)

    Grandgousier [utilizator]

    Daca USL-ul ar mai fi rezistat putintel,astazi totul ar fi mers uns...Martirii nostri,Vanghelie si Hrebenciuc ar primi Steaua Romaniei iar amaratul de Danca ar fi infierat mismasurile cu patrunjel!
  • +13 (13 voturi)    
    Poate da consultanta (Joi, 15 februarie 2018, 17:00)

    trem [utilizator]

    La cat sarutat de papuc si de c*r a practicat la viata lui poate chiar sa dea indicatii privind inclinatia limbii la contact.

    Dar alt aspect ar fi interesant ...cum va fi sanctionat Dl. Gadea pentru acest limbaj? Se va sesiza cineva? Probabil ca nu - ca vorba ceea badarania a devenit politica de stat.
  • +12 (12 voturi)    
    Smart (Joi, 15 februarie 2018, 17:41)

    UglyKidJoe [utilizator]

    Acum imi dau seama de ce are fruntea atât de mare. De la bucile lui Felix...
  • +4 (6 voturi)    
    Gadea (Joi, 15 februarie 2018, 21:42)

    europeanul2 [utilizator]

    Hotnews, chiar e cazul sa ne informati despre ce se intampla la antena 3?
    Daca ar fi fost o stire despre cum se prelucreaza fecalele ar fi fost mai interesant si mai putin gretos. Gadea...cine e Gadea?
    Aveti putina decenta si nu mai pomeniti despre un asemenea gunoi!
  • +2 (2 voturi)    
    Acest individ abject este unul.... (Vineri, 16 februarie 2018, 4:43)

    gigiN [utilizator]

    ...dintre...pilonii "pupatului in c...",dar numai in cele pesediste !!!