Cozmin Gușă va face talk-show la propria televiziune, Realitatea TV

de C.I.     HotNews.ro
Miercuri, 30 ianuarie 2019, 17:16 Economie | Media & Publicitate


Cozmin Gusa
Foto: Agerpres
Cozmin Gușă, cel care controlează Realitatea TV, va realiza o emisiune de tip talk-show la acest post, începând de vineri seară, ora 20.30. Potrivit unui anunț făcut de Realitatea, emisiunea "România 2019" va aborda subiecte de politică, justiție, afaceri și media.

Anunțul precizează că emisiunea va fi transmisă în fiecare seară din alt județ al țării.

Cum își prezintă Gușă emisiunea:
  • "Emisiunea România 2019 va începe vineri, la ora 20:30, în București, și va continua, fără un program fix, în diferite județe, unde vom incerca să aflăm de la oameni, din diverse domenii de activitate, cum arată România în viziunea lor. (...) Evident, în emisiune vor fi prezenți și colegii mei, precum Denise Rifai, Octavian Hoandră sau Andra Miron, pentru că este nevoie de expertiza lor, dar ei, la rândul lor, trebuie să și ințeleagă mersul vieții."


Citeste mai multe despre   
















5352 vizualizari

  • +9 (9 voturi)    
    la revedere Realitatea (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 17:23)

    dragsor [utilizator]

    oricum nu ma mai uit la Realitatea TV decand cu incidentul cu Rares Bogdan, acum am un motiv in plus sa scot postul din grila de programe si sa-l trec alaturi de A3, Raitaru TV si alte tarafuri pe lista neagra!
  • +8 (8 voturi)    
    Ghiță TV (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 17:32)

    Koczka [utilizator]

    A căzut și Realitatea.
  • +9 (9 voturi)    
    Incepe campania electorala, (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 17:42)

    constan [utilizator]

    O sa ne reîntâlnim cu Oana si Oreste?Nu cumva se incearca scoterea lui Rares Bogdan din grila,dupa multi ani ati reusit sa ma convigeti sa renunt la programele dvs
  • +2 (8 voturi)    
    va lua si salariu? (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 18:04)

    kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator]

    intreb pentru un prieten cu datorii la stat.
    • 0 (0 voturi)    
      Finantarea partidelor (Joi, 31 ianuarie 2019, 12:07)

      JustinCase [utilizator] i-a raspuns lui kingdavidhotel(banat pentru adevar?)

      Da, de la pesedeu.

      https://www.g4media.ro/newsweek-ro-caracatita-jurnalistilor-si-analistilor-platiti-de-psd-cu-10-milioane-de-lei-din-bani-publici-doru-buscu-acuzat-ca-ia-intre-16-000-si-52-000-de-euro-lunar-de-la-partidul-lui-dra.html
  • +10 (10 voturi)    
    Ce mizerie! Gusa e un pro-rus! (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 18:07)

    Impotriva prostiei din tara [utilizator]

    Fost secretar general al PSD, acest tutar trebuie aruncat la cosul de gunoi al istoriei. In afara de Rares Bogdan, Denise Rifai si Marinela Mititelu, restul sunt praf. Hoandra e un pericol pentru Romania.
  • +9 (9 voturi)    
    aha.. (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 18:21)

    ceoteldrum [utilizator]

    o sa intre live si pe rtv?vad ca si a luat notite destul de repede de la ghita si trece ,,la treaba"
  • +8 (8 voturi)    
    vorbeste lumea ... (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 18:23)

    nu conteaza cine zice [utilizator]

    deci tanti rifai trece la ' alte subiecte ' ....
  • +7 (7 voturi)    
    LOL (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 18:23)

    Airwaves [utilizator]

    "Sa inteleaga mersul vietii". Adica bagi fisa, iar maimuticille incep sa danseze si sa cante frumos, dupa partitura. Eh, vin alegerile...
    • 0 (0 voturi)    
      Mersul vietii (Joi, 31 ianuarie 2019, 12:09)

      JustinCase [utilizator] i-a raspuns lui Airwaves

      https://www.youtube.com/watch?v=cLs1fSpdiRk
  • +7 (7 voturi)    
    abureala (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 18:24)

    izu51 [utilizator]

    Marele "analist politruc ",mercenar in tabara celui ce da mai mult,e trimis sa ne abureasca .Penalii politici vor inca un post de tv.afiliat.Ba vrea chiar sa dezbine si bruma de opozitie a ciumei rosii.
  • +8 (8 voturi)    
    troianul PSD lansat (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 18:27)

    Coresponedntu [utilizator]

    Fasten your seat belt, incep manipularile securistice ca doar urmeaza campania electorala pt europarlamentare si in toamna , alegeri prezidentiale. PSD si securitatea au aruncat in joc acoperitii pentru a contracara prabusirea in sondaje.. sa vezi acum fake new si tesaturi, increngaturi, perdele de fum, mai trebuie activata si lavinia sandru si cuplul e complet...
  • +8 (8 voturi)    
    Ar trebui sa ne scuteasca de..... (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 19:16)

    gigiN [utilizator]

    ...gretoasa sa prezenta.Probabil ca vrea sa aduca la zero ratingul postului.Nu cred ca mai are mult !!!
  • +8 (8 voturi)    
    Si Ghita cand apare? (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 19:18)

    Pasarea_PuieMontix [utilizator]

    Am vazut ca deja articole luju apar pe Realitatea online. Inca un motiv sa va scoatem de tot din grila. Stai cu hoandra al tau care ti proslaveste cu...rul ala precum Badea linge lu' Felix
  • +8 (8 voturi)    
    Ce au stabilit la Belgrad. (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 19:41)

    asavreau [utilizator]

    Gușă va pune în practică ce a stabilit cu Ghiță la Belgrad,adică transmiterea de informații care să îndobitocească românii încât să rămână hoții la putere.
  • +7 (7 voturi)    
    Super (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 20:44)

    victor220 [utilizator]

    Sa puste popcornu'! Desfac si o bere. De condamnarea lui Voiculescu am bagat sampanie! Daaa, totusi cineva nu se gaseste sa-i spuna ca e penibil, o sa ajung sa-l scot si pe el din grila... :))
  • +4 (4 voturi)    
    ce-i în gușă-i și-n căpușă (Miercuri, 30 ianuarie 2019, 21:16)

    FreakaThe-jmirghel [utilizator]

    o scursură cameleonică acest ''goz-min gușă''
  • +2 (2 voturi)    
    Haha (Joi, 31 ianuarie 2019, 9:12)

    msk [utilizator]

    dupa emisiunile lui Hoandra, inca una cu Gusa ne indica trendul pe care s-a inscris Realitatea TV.
    "Conservele" se detoneaza atunci cand e nevoie de ele.....