Tony Blair va fi intervievat de Mihai Gadea la Sinteza zilei

de V.O.     HotNews.ro
Luni, 26 martie 2012, 15:15 Economie | Media & Publicitate


Fostul premier britanic Tony Blair va fi invitatul lui Mihai Gadea in editia de luni seara a emisiunii Sinteza zilei de la Antena 3, potrivit unui comunicat al postului.

Temele anuntate ale interviului: vulnerabilitatile si punctele tari ale Romaniei, parerea sa despre actualii lideri romani si "in cat timp vom reusi sa reducem decalajele fata de tarile din vest".

Interviul este programat sa inceapa la 21.30.

Tony Blair se afla la Bucuresti pentru conferinta "Viitorul Europei in noua ordine mondiala".








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1687 vizualizari

  • +5 (5 voturi)    
    Gadea.... (Luni, 26 martie 2012, 15:19)

    Cataleya [utilizator]

    Mihai Gadea...

    Acest James Bond al esecului jurnalistic)))
    O sa fie iar circ.
  • +5 (5 voturi)    
    Incredibil! (Luni, 26 martie 2012, 15:26)

    enter [utilizator]

    Nu am cuvinte. Cred ca dl. Blair nu a vazut nici un show de-al lui Gadea, ori ca e actionar la hantene.
  • +3 (3 voturi)    
    Viitorul Europei in Noua Ordine Mondiala (Luni, 26 martie 2012, 15:32)

    V.R. [utilizator]

    Titlul conferintei suna de parca am fi in Europa anului 1938, nu in 2012...
  • +1 (1 vot)    
    gadea, un fel de dan diaconescu otv (Luni, 26 martie 2012, 15:33)

    nenea [anonim]

    daca ar sti tony la cine vine, i-ar fi si lui rusine. este inviat si omul cu laptopu'? sa scoada el din laptop minuni si minunatii. oricum, ratinful este asigurat, am sa ma uit si eu la "spectacol""
    • 0 (0 voturi)    
      uita-te, (Luni, 26 martie 2012, 17:47)

      cr [anonim] i-a raspuns lui nenea

      dar fara sa vorbesti si, mai ales, fara sa scrii, ca te faci de ras.
  • +1 (1 vot)    
    Contra unei sume , banuiesc. (Luni, 26 martie 2012, 16:13)

    Neica [anonim]

    Atita vreme cit totul e o afacere banuiesc ca putin ii pasa lui Blair cine ii ia interviul, poate fi si Mircea Badea sau Buzdugan si Morar.
  • -3 (3 voturi)    
    antenele si audienta (Luni, 26 martie 2012, 16:46)

    Lache [anonim]

    Pai si Tony asta se duce la un post care face audienta, ca doar nu s-ar duce la B1 unde se uita cativa activisti.
  • +2 (2 voturi)    
    asa (Luni, 26 martie 2012, 17:15)

    ginel din obor [anonim]

    deci, am aflat cine ii plateste sejourul si conferintza lui tony blaig.

    sper sa fie de fatza, ciutacu si ciuvica.
  • 0 (0 voturi)    
    titlu (Luni, 26 martie 2012, 21:44)

    gaga [anonim]

    titlul suna ca un inceput de banc.
  • 0 (0 voturi)    
    Nu vine si Pontacul? (Luni, 26 martie 2012, 22:23)

    V.R. [utilizator]

    Zicea Ponta mai demult ca modelul sau in viata este Tony Blair.