Gafa majora la Eurosport: Emanuel Terzian a anuntat eronat ca a murit Rica Raducanu/ Rica: Beau un spritz si ma pregatesc sa merg la mare
"M-a omorat unul, nu stiu cine e, trebuie sa-l gasim. A venit un prieten de-al meu speriat, sa vada daca am murit. Sunt acasa, bine-mersi, am baut un sprit si ma pregatesc sa plec din nou la mare. Mi-a murit moartea, stati linistiti, voi trai pana la 100 de ani", a declarat Rica Raducanu, potrivit ProSport.
Terzian a precizat insa imediat dupa anunt ca nu e o informatie certa si credibila aratand ca are informatia de pe o postare de pe facebook.
Farsa pare sa fi fost pusa la cale de un prieten al fostului mare portar.

Beatrice Mahler: O parte din personalul ATI a abandonat lupta. Nu oricine poate sa stea lângă un pacient extrem de bolnav
Aproape 4 milioane de tineri (18-34 de ani) locuiesc cu părinții. Iar motivele lor nu sunt doar economice...
O istorie a frigului extrem, din aprilie până în iunie - Ninsori, ger și îngheț în România ultimilor 100 de ani
În spatele cifrelor (și al scandalurilor politice). Mărturii despre suferință și deznădejde în pandemie: „I-am dat prima palmă copilului”
S&P modifică perspectiva la stabilă, de la negativă/ De ce ar trebui să ne intereseze ratingul
Turul Frantei merita mult mai mult decat ghiveciul tau cu pretentii.
E o placere sa-i asculti pe cei doi (+Alex Ciocan, cand este + Cristi "Jean" celalalt, care vad ca a disparut anul acesta de la tur).
Cred ca doar competitiile de pescuit sportiv ar fi la indemana lui.