​SONDAJ Televiziunea publica a participat la "simultanul" cu Sebastian Ghita. E ok?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Joi, 15 martie 2018, 12:06 Economie | Media & Publicitate


Sondaj TVR - Sebastian Ghita
Foto: Hotnews
Televiziunea publica a difuzat, miercuri seara, interviul luat de Ion Cristoiu lui Sebastian Ghita, interviu difuzat simultan si de trei posturi de stiri - Antena 3, Romania TV si B1 TV. Difuzarea pe TVR, societate sustinuta din bani publici, a avut loc in conditiile in care intervievatul este implicat in mai multe dosare de coruptie, e fugit din tara, desi nu se considera "fugar", si detine o televiziune implicata activ in lupta anti-DNA.

  • Sondaj HotNews.ro: Televiziunea publica a participat la "simultanul" cu Sebastian Ghita. E ok?











Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















5835 vizualizari

  • +16 (20 voturi)    
    pai e OK! (Joi, 15 martie 2018, 12:10)

    nesuferitu [utilizator]

    Varanus si-a băgat adânc codita și pe acolo!
    • -9 (13 voturi)    
      oamenii de la Grivco sunt peste tot! (Joi, 15 martie 2018, 13:21)

      kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator] i-a raspuns lui nesuferitu

      inclusiv la Cotroceni!
      • +5 (7 voturi)    
        ai vrea (Joi, 15 martie 2018, 15:02)

        nahir [utilizator] i-a raspuns lui kingdavidhotel(banat pentru adevar?)

        tu, dar nu tine ceea ce vrei sa faci. Inca mai are varanul bani sa va plateasca?
        • -2 (2 voturi)    
          Iliescu da banii, el plateste totul!! (Vineri, 16 martie 2018, 9:32)

          kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator] i-a raspuns lui nahir

          totusi, doar postacii lui Udrea si PDL au fost dovediti pana acum. Iti amintesti cum luai 50 de bani pe postare? Ehe...ce vremuri.
    • +5 (5 voturi)    
      coada varanului e limbricul ala cu 4 ochi si barba (Joi, 15 martie 2018, 15:34)

      tarantella [utilizator] i-a raspuns lui nesuferitu

      E venit de la A3, dar se pretinde 'realizator', cu toate ca nici macar sa-si faca un format propriu n-a fost in stare, pana si aici il copiaza pe gadea: toti participantii asezati pe scaune cu el in centru. Singurul lucru care-l diferentiaza de gadea sau ciutacu e "dreptul la preemptiune", ca sa zic asa. Adica invitatii lui ii vin la emisiune doar daca nu-s chemati la antene sau romania tv.
  • +19 (21 voturi)    
    inca nu s-a prins lumea... (Joi, 15 martie 2018, 12:16)

    liviu_ [utilizator]

    ca tvr merge incet (dar sigur) spre a3 si romania tv?!

    serios... toata vrajeala cu eliminarea taxei radio-tv a fost facuta pentru a face tvr dependent politic...
    era clar de atunci ca asa se va intampla... acum doar se intampla ceea ce ar fi trebuit sa stim cu totii
    • +11 (15 voturi)    
      ... (Joi, 15 martie 2018, 12:34)

      Dr.Mythnick [utilizator] i-a raspuns lui liviu_

      TVR trebuie desfintat... a ajuns platforma pentru corupti sa isi lanseze atacurile.
      • -5 (7 voturi)    
        clar! numai facebook nu e platforma! (Joi, 15 martie 2018, 13:20)

        kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator] i-a raspuns lui Dr.Mythnick

        si e pur!
        • +5 (5 voturi)    
          nici (Joi, 15 martie 2018, 15:06)

          nahir [utilizator] i-a raspuns lui kingdavidhotel(banat pentru adevar?)

          cu gogrita ta de acum nu tine.
          TVR este singura televiziune care are 100% acoperire si in varful muntelui si este si singurul canal tv care se poate receptiona.
          FB nici pe de parte. PUR e fostul partid al varanului, sau ai uitat? O sa-ti taie varanul din bani.
    • +5 (5 voturi)    
      cand s-a eliminat taxa radio-tv, (Joi, 15 martie 2018, 14:32)

      Levellers [utilizator] i-a raspuns lui liviu_

      camuflata printre alte zeci de taxe, toata mass media din Romania ar fi trebuit sa reactioneze, nu mai vorbesc de asa zisa opozitie din parlament, daca ar fi privit cu responsabilitate rolul acestor institutii cheie ale democratiei. Nu s-a intamplat asa, din contra, unii s-au si bucurat, iar acum si tvr si radioul public sunt la mana politicului.
      • +2 (2 voturi)    
        Pai erau si inainte de a scoate taxa, (Vineri, 16 martie 2018, 7:31)

        Kecske [utilizator] i-a raspuns lui Levellers

        fiindca consiliile de administratie erau si sint numite politic, dupa un algoritm doar de ei stiut. Doar ca mai si plateai direct pentru asta. Si culmea, banii ii stringea Enel, o firma particulara cu capital strain. Curat murdar, coane Fanica.
        • +1 (1 vot)    
          din pacate, (Vineri, 16 martie 2018, 9:38)

          Levellers [utilizator] i-a raspuns lui Kecske

          cam asa e.
  • +19 (19 voturi)    
    PS: (Joi, 15 martie 2018, 12:17)

    liviu_ [utilizator]

    also... ce mare rahat a spus?! efectiv NIMIC.... doar ca sa mai spele creierul la fraieri si sa mai distraga atentia de la inflatia istorica, cresterile cu minus ale salariilor s.a.m.d.
  • +14 (14 voturi)    
    televiziunea publica (Joi, 15 martie 2018, 12:27)

    mos ion roata [utilizator]

    nu mai e demult independenta. A se vedea cei cativa salariati teleportati de la Latrina 3 , Realitatea TV si alte organe (de presa) ,persoane fara nici o valoare profesionala,care lasa o impresie neplacuta dar sunt slujitori ai intereselor papusarilor din massmedia privata (wc&secu)
  • +15 (17 voturi)    
    Culmea rusinii! (Joi, 15 martie 2018, 12:52)

    Nonidem [utilizator]

    A-l prezenta pe infractorul acesta pe 4 telviziuni -si culmea rusinii- dintre care si TVR, pretinsa TV a natiunii- indica, daca mai era cazul, gradul de disolutie,de decadenta, de slabiciune a statului roman!In orice tara care are un minim respect de ea insasi, individul acesta era de mult condamnat la 150 de ani de puscarie si confiscarea integrala a averii colosale pe care o are.Iar "marele ziarist' care l-a "intervievat" inculpat pe loc pentru complicitate cu borfasul.In halul asta a ajuns Romania-si inca, sub "inteleapta si generoasa " conducere a bandei de borfasi -acesta e doar inceputul dezastrului natiunii.
  • +11 (11 voturi)    
    TVR = o rusine nationala ! (Joi, 15 martie 2018, 13:22)

    Plagarus [utilizator]

    Bine ca nu le mai platesc abonamentul la presurile astea
    • +5 (5 voturi)    
      nu e consolare (Joi, 15 martie 2018, 15:10)

      Europiu [utilizator] i-a raspuns lui Plagarus

      ca nu mai platesti DIRECT taxa audio-vizuala. Dar bani tot le vin de undeva si iti garantez ca nu de la Mos Craciun.
    • +4 (4 voturi)    
      il platiti sub alta forma (Joi, 15 martie 2018, 15:50)

      Levellers [utilizator] i-a raspuns lui Plagarus

      si, asta, unei institutii careia i s-a micsorat puternic si-asa firava independenta pe care-o dobandise in ultimul timp.
      • +4 (4 voturi)    
        Au fost si raman sub scut,bugetari slinosi (Joi, 15 martie 2018, 19:44)

        Plagarus [utilizator] i-a raspuns lui Levellers

        Nu merita nici banii de la bugetul de stat !!
  • +11 (11 voturi)    
    Câtă nesimțire! (Joi, 15 martie 2018, 13:27)

    asavreau [utilizator]

    Un infractor fugar făcut erou de TVR.Pe banii noștri!
    • +5 (5 voturi)    
      Asta tot pt ca pe banii nostri sa nu putem (Joi, 15 martie 2018, 15:19)

      Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      afla informatii despre Dragnea prietenul lui Maior si al Codrutei !

      Se misca repede Statul "Drepti" atunci cand Statul "paralelipipedic si injust" incearca sa-l loveasca pe Livache : imediat pune de-o deplasare la Belgrad a "lacheului de serviciu" pt un interviu plin de non stiri si non dezvaluiri din partea lui Ghitisor, care nu ne arata o fotografie cu Sebi si cu Codruta.

      PS. Bai tipilor, dar chiar asa avem fete de prosti ?
  • +4 (4 voturi)    
    Demisia (Joi, 15 martie 2018, 16:10)

    Cetateanu [utilizator]

    Tot CAul si cu madam directoare sa-si dea demisia!!!
    Cat de jos poate sa fie dusa televiziuna Publica.
    Iar gogoasa umflata cu pui vii, marele maestru al pu..blicisticii de sant n-a vazut bine ce i-a aratat bagabontul de ghitisor- i s-au aburit ochelarii ...
  • +3 (3 voturi)    
    televiziunile-foamea de senzatii (Joi, 15 martie 2018, 17:31)

    Dizidentul [utilizator]

    trebuie interzisa practica de a produce astfel de emisiuni atita timp cind actiuniile justitiei nu sint incheiate interesele Romaniei sint in pericol.