Corespondenta din Elvetia

​FOTOGALERIE Primele masini prezentate la salonul auto de la Geneva

de Vlad Barza     HotNews.ro
Marţi, 1 martie 2011, 12:02 Economie | Auto

FOTOGALERIE Masini prezentate in primele ore ale salonului de la Geneva
Conferintele salonului auto de la Geneva au inceput la 8.30 (ora Romaniei), insa si acum jumatate dintre noutati sunt inca acoperite. O parte dintre ele au fost deja prezentate, iar printre ele se numara un concept de Audi A3, noul model Pagani de un milion de euro, un nou model Ferrari si un SUV marca Seat. Conferintele vor continua pana dupa ora 17, la finalul zilei veti putea citi pe HotNews.ro un reportaj despre prima zi a presei la salonul auto elvetian.


Citeste mai multe despre   























Material sustinut de Superbrands

Recomandari de vara de la librarii Humanitas

Librariile Humanitas au aparut ca entitate juridica in anul 1993, insa primele doua librarii au fost deschise sub egida Editurii Humanitas inca din 1991. Cu peste 25 de ani in piata de distributie si vanzare de carte din Romania, compania isi propune sa ramana in continuare lantul de librarii cu cea mai mare pondere de carte din Romania, acordand editurilor nationale si locale, dar si autorilor romani, sansa de a ajunge la public.

6898 vizualizari

  • +2 (2 voturi)    
    Gemeva? (Marţi, 1 martie 2011, 13:47)

    Vartanu [utilizator]

    Un mic typo la poza :)
  • -2 (4 voturi)    
    haudi (Marţi, 1 martie 2011, 14:39)

    Arkan [utilizator]

    haudi nu se dezminte si vine cu cel mai cocalaresc si grobian design.
    • +3 (3 voturi)    
      Renault Captur (Marţi, 1 martie 2011, 15:32)

      donache [anonim] i-a raspuns lui Arkan

      depaseste audi din punctul asta de vedere
  • +1 (3 voturi)    
    ff (Marţi, 1 martie 2011, 14:51)

    Clujeanul [anonim]

    Ferrari FF mi se pare faorte reusit. Desi seamana cu Porsche Panamera, pare interesanta in sine. Are si un clip pe net in care arata ca o masina de oras si mai putin de curse.
    ///
  • -2 (2 voturi)    
    Hahaaa... (Marţi, 1 martie 2011, 15:03)

    Far_Eastern [utilizator]

    Dupa ce toata lumea a hulit "uratenia" lui Prius, acum se inghesuie sa-i copie forma... Nu mai zic de tehnologie...
  • +1 (3 voturi)    
    Si ... (Marţi, 1 martie 2011, 16:15)

    Xulescu [anonim]

    ... saloanele astea auto: aceeasi Marie cu alta caroserie. Nimic revolutionar.
  • +2 (2 voturi)    
    Primele... (Marţi, 1 martie 2011, 18:09)

    lilly [anonim]

    comentarii ...postate m-au dezamagit; v-o spun cu toata sinceritatea... motivele?!!! : #1 Presupun ca toate masinile prezente la SAGeneva, nu sunt fabricate cu, componente produse(in totalitate) in tarile de origine; la ce ma refer?!!; #2 Un produs va fi posibil realizat utilizand componente din tarile unde "mana de lucru "este mai ieftina, anume unde "producatorul" are deja franciza asigurata, costurile minore...