Stelian Tanase - noul director general al Realitatea TV, in locul lui Catalin Popa

de C.I.     HotNews.ro
Miercuri, 29 septembrie 2010, 13:53 Economie | Media & Publicitate

Stelian Tanase va prelua functia de director general al Realitatea TV, in locul lui Catalin Popa, potrivit unei informari interne a postului Realitatea, citata de Paginademedia.ro. "Comunicatul este adevarat", s-a rezumat sa spuna, pentru moment, Stelian Tanase, contactat de HotNews.ro.

Potrivit informarii interne, Catalin Popa nu va mai ocupa functia de director general al Realitatea TV, functie preluata de Stelian Tanase, iar Anamaria Lembrau (pana acum director editorial The Money Channel) va fi director editorial Realitatea TV. "Restul organigramei la stiri/programe ramane neschimbata", arata informarea interna.

Paginademedia.ro anuntase, miercuri dimineata, ca directorul general Catalin Popa "a fost schimbat din functie in aceasta dimineata".


Citeste mai multe despre   




















Jurnal din Israel​

​FOTOGALERIE Tel Aviv: plaje, muzici si trupuri

Greu sa gasesti in lume un oras care petrece mai mult, care se odihneste mai seren. Un New York pe Malul Mediteranei, un colt de Europa sofisticata in Orientul Mijlociu, o destinatie de plaja excelenta, un oras in care noptile de distractie se continua si dupa ce se crapa de ziua. Oameni pe longboard-uri colorate coboara spre faleza orasului, de multe ori purtand doar o pereche de pantaloni scurti. Esti in inima civilizatiei est-mediteraneene, cu hedonismul ei milenar, cu cultul inca pastrat al corpurilor frumoase, cu o senzualitate subtila, dar neascunsa.

2890 vizualizari

  • +3 (9 voturi)    
    tanase scatiu.. (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:04)

    radu [anonim]

    nu-i de comentat nimic , roata morii se invirteste si haznaua tv tot nu se goleste.
  • +2 (12 voturi)    
    Verticalitate (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:04)

    Popescu [anonim]

    Stelian Tanase nu este nici la degetul mic al lui Robert Turcesu. Ultimul, desi a fost platit de Vantu, si-a pastrat verticalitatea, ceeace nu s-a intamplat in cazul lui Stelian Tanasa
    • -1 (17 voturi)    
      confunzi (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:27)

      Io [anonim] i-a raspuns lui Popescu

      verticalitatea cu talibanismul basist
    • -2 (4 voturi)    
      cine pe cine... (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:30)

      morala? [anonim] i-a raspuns lui Popescu

      inainte de 89 un bărbos îsî făcuse conştincios datoria de diversionist. Important era să ştie când acţionează, unde şi cum , pentru a realiza ce...Destabilizarea a funcţionat cu girul multora. Bărbosul lucra pentru străini. Străinii îl bănuiesc că trădează în proprile lui interese, ai noştrii ca brazii au destul material compromiţător, despre Vântu, despre Tănase, insă partenerul partidei de şah nu este cunoscut în totalitate. D-le Tănase, partida nu s-a încheiat, nori sunt mulţi pe cer, străinii nu ne iubesc, iar noi începem să ne urâm unii pe alţii...Să punem de o Reconquista?
  • +8 (16 voturi)    
    Halal cariera! (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:21)

    triciupa [anonim]

    Ce grozava realizare pentru fostul scriitor Stelian Tanase! Omul care mi-a incantat tineretea cu ale sale "Corpuri de iluminat" a devenit tartor peste Vuvuzela TV, deci tzucalar oficial al fostului si viitorului puscarias SOV! Cum de se pot schimba oamenii in chip atat de oribil? Cum de pot face asemenea viraje naucitoare?
    In cazul lui Stelian Tanase derapajul e asa de bulversant incat trebuie sa-i cautam explicatia in trecut, in filele ingalbenite ale dosarului sau de securitate...
    • 0 (4 voturi)    
      Te inseli pur si simplu. (Miercuri, 29 septembrie 2010, 15:07)

      aac [utilizator] i-a raspuns lui triciupa

      Stelian Tanase nu s-a schimbat. A iesit doar afara la soare.
    • +2 (6 voturi)    
      Mai curand in contul.. (Miercuri, 29 septembrie 2010, 15:10)

      Dianora [utilizator] i-a raspuns lui triciupa

      .. bancar din prezent!
  • -3 (7 voturi)    
    cu sau fara (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:22)

    panfil flecaru [anonim]

    alalaltu.
    ei sunt o echipa, dumb 'n dumber.
    taman daduse el aun post de radiu cum ca la el nu sufla vintu la ureche.
  • +4 (10 voturi)    
    stelica, esti... (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:29)

    maimonides [anonim]

    ...dezamagitor
    de-ar mai trai conu' Alecu sa te vada...
  • +6 (12 voturi)    
    no comment (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:34)

    LUC [anonim]

    pact cu puscariasul! Ce sa mai fie de comentat! Banul infierbanta mintile! Cum o putea sa primeasca bani manjiti!
  • -1 (5 voturi)    
    si asta e articol? (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:42)

    cosminrs [utilizator]

    Despre alte canale Tv de ce nu se fac stiri? Ce se intampla la B1 nu merita un articol? Sau la MTV?
    nu inteleg.. De ce m'ar interesa asta?
  • +3 (7 voturi)    
    vai de capul lui (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:51)

    paul [anonim]

    Doamne cat a involuat individul asta, pupincuristul de serviciu al tuturor...
  • +2 (8 voturi)    
    ma asteptam (Miercuri, 29 septembrie 2010, 14:54)

    fl [anonim]

    a fost la cenaclullui paunescu apoi a fost mpotriva lui!
    acum e de partea unui hot ce a jefuit 300000 de oameni
    caracter menit sa fie sluga
  • +2 (6 voturi)    
    Banul'i ochiu' dracului! (Miercuri, 29 septembrie 2010, 15:18)

    Alex [anonim]

    I-am fost student si nu pot sa cred ca s-a metamorfozat intr-atat dl profesor. Am inceput sa-mi schimb parerea cu mult mai demult, dupa ce m-a dat gata cu ranjetul lui in timpul emisiunii-discutie cu Dinescu. Atat de complici ai sistemului de idobitocire a romanilor au devenit cele doua foste embleme, incat la ora actuala nu mai cred in nimeni si nimic.

    In loc sa fi ramas in mintea si sufletele noastre ca un intelectual desavarsit, veti ramine d-le profesor, un mitica dornic sa-si asigure o batrinete fara griji financiare, facand pact cu diavolul. Oare va uitati din cand in cand in orglinda? Ce vedeti?
    • -1 (3 voturi)    
      era clar acest lucru..... (Miercuri, 29 septembrie 2010, 15:54)

      dorubr54 [utilizator] i-a raspuns lui Alex

      Ce sa vada tata!!! Un card plin de bani, dar ca si constiinta, un om de nimic, o javra indobitocita, asemenea lui dinescu. Pacat, domnule Profesor!!! Mare pacat...
  • -2 (2 voturi)    
    romanism (Miercuri, 29 septembrie 2010, 16:54)

    lenesu [anonim]

    Trebuie inteles domnul Tanase. Si el e roman, asa cum e si Lacatus care s-a inteles cu Becali sa ia echipa din nou...
  • -2 (2 voturi)    
    stelian tanase (Miercuri, 29 septembrie 2010, 18:07)

    kuci [anonim]

    Pacat/. A fost un om si a ajuns o jarla.
  • -2 (2 voturi)    
    N-ati inteles,Realitatea e a PNL, iar.... (Miercuri, 29 septembrie 2010, 19:04)

    cornel [anonim]

    ....Antenele sunt ale PSD+PC.
    Deci PNL + PSD + PC +PRM>>>
  • -2 (2 voturi)    
    Daca . . . (Miercuri, 29 septembrie 2010, 19:33)

    gheorghe [anonim]

    . . . . il aduce si pe varul Dinescu circul va fi garantat.